Bir Malın Satılması İçin Dua

Kategori: Alışveriş Duaları

Bir malın satılması için aşağıdaki bereket (karınca duasını) (7)  gün (7 şer) defa satılması istediğiniz Mal üzerine  ve o niyetle okursanız inşallah Allah’ın izniyle satılır.

Türkçe Okunuşu:

“Allhümme yârabbi ve Cebrâiyle ve miykâiyle ve îsrafiyle ve Azrâiyle ve îbrahiyme ve İsmâ’iyle ve İshâka ve Yakûbe ve Münzilelberekâti vetevrâti vezzebûri vel’incili velfurkan. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil’aliyyil’ azıym. Lâ ilahe illallâhül melikül’hakkul mübiyn. Muhammedür Resûlullahi sadıkul va’dil emiyn. Ya Rabbi ya Rabbi, ya hayyu ya kayyûmü, ya zelcelâli vel ikram. Es’elüke ya rabbel’arşil’ azıym. En yerzukaniy rızkan halâlen tayyiben Birahmetike yâ erhamerrahimiyn. Yemliyha, Mekseliynâ, Misliynâ, Mernüş, Debernûş, Şazenüş, Kefeştatayyüş, Kıtmiyr. Amin”

 

 

 

 

 

 

 Yorum Yaz

(E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.)

Etiketler: bir malın satılması için dua, bir malin satilmasi için okunan dua, bir malın satılması için etkili dua, bir malın satılması için edilecek dua, bir malın satılması için nasıl dua edilir, bir malın satılması için okunması gereken dua, bir malın satılması için okunması gereken dualar, bir malın satılması için hangi dualar okunur, bir malin satilmasi icin dualar, bir malı satmak icin dua, bir malın satılması ile ilgili dua, bir malın satılması için okunacak dua, bir malın satışı için okunacak dua, bir malı satmak için okunacak dualar, bir malin satilmasi için yapilacak dua, bir malın satılması için yapılan dualar, bir malı satmak için yapılan dua


...
Bir Malın Satılması İçin Dua
Devamını Oku
...
Eşyanın Satılması için Dua
Devamını Oku